2017-2018 tanév

2017. eredményei – alsó tagozat

Táblajáték

 

verseny jellege gyerek neve
  • osztálya
helyezés felkészítő nevelő
Gomuku-országos Pénzes Nándor 3.a 1. Izsóné Kicsák Éva
  Jakubecz Áron 3.a 2. Izsóné Kicsák Éva
  Koncz György 3.a 2. Izsóné Kicsák Éva
  Domut Adrián 3.a 3. Izsóné Kicsák Éva
  Csizmadia Korina 4.d 3. Stelénné Sárközi Edit
  Bán Milán 3.a 5. Izsóné Kicsák Éva
  Nyíregyházi Zsolt 3.a 6. Izsóné Kicsák Éva
  Makkai Nóra 4.d 7. Stelénné Sárközi Edit
  Némedi Zsombor 4.d 7. Stelénné Sárközi Edit
  Oláh Bálint 4.c 8. Stelénné Sárközi Edit
  Balla Zsófia 4.d 8. Stelénné Sárközi Edit
  Bálint Gergő 4.d 12. Stelénné Sárközi Edit
Nemzetközi Dáma Koncz György 3.a 4. Izsóné Kicsák Éva
  Kósa Réka 4.a 7. Stelénné Sárközi Edit
  Bálint Gergő 4.d 7. Stelénné Sárközi Edit
  Nyíregyházi Zsolt 3.a 10. Izsóné Kicsák Éva
  Csizmadia Korina 4.d 13. Stelénné Sárközi Edit
  Bán Milán 3.a 14. Izsóné Kicsák Éva
  Balla Zsófia 4.d 15. Stelénné Sárközi Edit
  Rácz Réka 4.a 16. Stelénné Sárközi Edit
Országos Dáma Koncz György 3.a 2. Izsóné Kicsák Éva
Országos Hétpróba verseny Pénzes Nándor 3.a 2. Izsóné Kicsák Éva
  Koncz György 3.a 3. Izsóné Kicsák Éva
  Bán Milán 3.a 4. Izsóné Kicsák Éva
  Domut Adrián 3.a 6. Izsóné Kicsák Éva
  Kósa Réka 4.a 6. Stelénné Sárközi Edit
  Rácz Réka 4.a 9. Stelénné Sárközi Edit
  Csizmadia Korina 4.d 10. Stelénné Sárközi Edit
Regionális Dáma Pénzes Nándor 3.a 2. Izsóné Kicsák Éva
  Koncz György 3.a 2. Izsóné Kicsák Éva
  Nyíregyházi Zsolt 3.a 3. Izsóné Kicsák Éva
  Bán Milán 3.a 10. Izsóné Kicsák Éva
  Csizmadia Korina 4.d 4. Stelénné Sárközi Edit
  Rácz Réka 4.a 5. Stelénné Sárközi Edit
  Balla Zsófia 4.d 5. Stelénné Sárközi Edit
  Kósa Réka 4.a 6. Stelénné Sárközi Edit
  Bálint Gergő 4.d 6. Stelénné Sárközi Edit
  Oláh Bálint 4.c 10. Stelénné Sárközi Edit
Négypróba-területi Domut Adrián 3.a 1. Izsóné Kicsák Éva
  Pénzes Nándor 3.a 3. Izsóné Kicsák Éva
  Rácz Réka 4.a 3. Stelénné Sárközi Edit
Gomuku-regionális Domut Adrián 3.a 2. Izsóné Kicsák Éva
  Pénzes Nándor 3.a 2. Izsóné Kicsák Éva
  Konc György 3.a 2. Izsóné Kicsák Éva
  Nyíregyházi Zsolt 3.a 3. Izsóné Kicsák Éva
  Jakubecz Áron 3.a 3. Izsóné Kicsák Éva
  Bán Milán 3.a 4. Izsóné Kicsák Éva
  Némedi Zsombor 4.d 4. Stelénné Sárközi Edit
  Makkai Nóra 4.d 4. Stelénné Sárközi Edit
  Oláh Bálint 4.c 5. Stelénné Sárközi Edit
  Bálint Gergő 4.d 6. Stelénné Sárközi Edit
  Csizmadia Korina 4.d 6. Stelénné Sárközi Edit
  Balla Zsófia 4.d 6. Stelénné Sárközi Edit

Táblajáték tábor: 2017.08.21-25.

Az idén 4. alkalommal került megszervezésre a táblajátékos tábor Parádfürdőn, ahol a gyerekek naponta két- háromórás táblajáték foglalkozáson vettek részt. Bobozás, erdei kalandpálya, strandolás, túrázás, üvegfújás is szerepelt a szabadidős programok között. Parádsasváron megtekinthették a Károlyi kastélyt, amelyben legnagyobb meglepetésükre táblajátékos szoba is volt. Szeretettel várnak mindenkit jövőre is a tábort szervező tanár nénik: Kovácsné Stamusz Katalin, Móréné Szegedi Judit, Stelénné Sárközi Edit.